iPhone GEVEY İMSİ Kodları

SİM Kilitli Cihazınızın Kilitli ülke Operatörüne Göre İMSİ Kodlarını Burada Bulabilirsiniz




ÜLKEOPERATÖRİMSİ KODU 1)İMSİ KODU 2)
AlbaniaAlbanian Mobile2760111 
AlbaniaEagle Mobile2760311 
AlbaniaVodafone2760211 
AlbaniaPlus Al2760411 
AlgeriaAlgeTel6030111 
AlgeriaNedjma6030311 
AlgeriaOrascom6030211 
Andorramobiland2130311 
AngolaUnitel6310211 
AnguillaCabl&wi3654011 
AnguillaMossel3650511 
AnguillaWeblink3651011 
ArgentinaClaro7161003 
Argentinacompala7161003 
ArgentinaCTI7223101 
ArgentinaMovistar7220104 
ArgentinaNextel7220211 
ArgentinaNextel27222011 
ArgentinaTelecom7223411 
ArgentinaTelefoni7220711 
ArgentinaTelfonic7227011 
ArmeniaArmentel2830134 
ArmeniaKarabakh2830434 
ArmeniaOrange2831034 
ArmeniaVivacell2830534 
Australia35050610 
AustraliaOptus5050210 
AustraliaVodafone5050390 
Australia3GIS5051570 
AustraliaAAPT5051470 
AustraliaAdvan5052470 
AustraliaLocalstar5058870 
AustraliaOne5050870 
AustraliaOZITEL5050534 
AustraliaTelstra715057170 
AustraliaTelstra725057270 
AustraliaTelstra115051170 
AustraliaTelstra5050134 
Austria3Hutch2321070 
AustriaA1 Telekom23201702320100
AustriaBarabl2321570 
AustriaBobA12321170 
AustriaOneOra2320570 
AustriaTeleri2320770 
AustriaT-mobi le23203702320328
AustriayesOra2321270 
AustriaOrange2320588 
AustriaThree2321069 
Aux-AirnetAirnet5050970 
Aux-DepartDepart5050434 
BelarusBest2570434 
BelarusMDC2570134 
BelarusMTS2270234 
BelgiumBase2061034 
BelgiumGlobul2060534 
Belgiummobistar2061034 
BelgiumProximus20601342060122
BelgiumOrtel2062050 
BulgariaMTel28401792840189
BulgariaVivacom2840310 
BulgariaGlobul / Telenor28405102840500
CanadaBELL6103026104 
CanadaBellpacific31017033026103
CanadaFido30237043023703
CanadaRogers30272043027203
CanadaTelus22030222043022203
CanadaMTS3026600 
CanadaVirgin3026102 
CGIUSA3113700 
ChileClaro7300304 
ChileEntel7300104 
ChileEntel107301004 
ChileMovistar7300204 
ChinaMobile4600202 
ChinaUnicom4600158 
ChinaTelecom China2040438 
ColombiaColomTel7320014 
ColombiaComcel7321014 
ColombiaEdatel7320024 
ColombiaMovista37321234 
ColombiaMovistar7321024 
ColombiaTigo17321114 
ColombiaTigo37321034 
CroatiaT-Mobile2190199 
CroatiaVIP2191065 
CzechMobikom2300434 
CzechO2telefh2300234 
CzechSprava2309834 
CzechTmobi2300134 
CzechVodafone2300334 
CzechVodaf22309934 
DenmarkTM2620125 
DenmarkDemark2382010 
DenmarkAPS2380534 
DenmarkBarablu23807342380734
DenmarkH3G2380634 
Denmark32380632 
DenmarkTelen2380241 
DenmarkMiGway2380334 
DenmarkTDC2380134 
DenmarkTDC22381034 
DenmarkTelenor23877342380234
DenmarkTelia2382034 
DenmarkTelia302383034 
DominicanMovil7321234 
EcuadorAlegro7400234 
EcuadorMovista7400034 
EcuadorPorta7400134 
EgyptMobinil60201118920016
EgyptVodafone6020211 
EgyptEtisalat6020311 
El SalvadorClaro/CTE7061034 
El SalvadorCTE/Claro7060134 
El SalvadorDigice7060234 
El SalvadorMovita7060434 
El SalvadorTelemo7060334 
EstoniaEMT2480134 
FinlandNDA24403112441211
FinlandSonera2449111 
FranceBouygues20821362082015
FranceBT2082031 
FranceOrange20801892080131
FranceBouygues202082011 
FranceBouygues212082111 
FranceBouygues882088811 
FranceOrange012080111 
FranceOrange022080211 
FranceSFR102081011 
FranceSFR112081111 
FranceSFR2081031 
FranceSFR2081003 
FranceVirgin2080191 
GermanyT-mobile26201112620125
GermanyVodafone2620208 
GreeceCosmote2020134 
GreeceQTelecom2020934 
GreeceVodafone2020534 
GreeceWind2021034 
HondurasClaro7080111 
HungaryT-mobile21630112163000
HungaryVodafone2167000 
IndiaAirtel024040211 
IndiaVodaf014040111 
IndiaVodaf054040511 
IndiaVodaf464044611 
IrelandVodafone27201102720172
IrelandO227202112720231
IrelandE-Mobile2720320 
IrelandMeteor2720303 
Ireland32720500272536
ItalyBlu2229834 
ItalyElsacom2220234 
ItalyH3G2229934 
ItalyIPSE2227734 
ItalyTelecom2220134 
ItalyTIM22201342220195
ItalyVodafone2221034 
ItalyWind2228834 
JapanAU Kiddi 4s4540492 
JapanAU Kiddi 5g4405000 
JapanSoftbank 4s/5g4402081 
JAPANAU KDDI iPhone544050144405000
JordanOrange4167711 
KoreaTelecome4500826 
LiechtensteinOrange2950211 
LiechtensteinSwisco2950111 
LithuaniaOMNITEL2460165 
LithuaniaOMNITEL2460165 
LuxembourgLuxgsm2700101 
LuxembourgTango2707701 
LuxembourgVoxmobi2709901 
MacaoChina4550234 
MacaoCMT4550134 
MacaoHutchis4550534 
MacaoSmartT4550034 
MacedoniaVip2940387 
MacedoniaOne(Ex-Cosmofon)2940200 
MacedoniaT-Mobile2940102 
MexicoTelcel33402023340200
MexicoNextel3340100 
MexicoLusacell3340500 
MexicoAmerica Movil3340202 
MoldovaOrange2590101 
MontenegroT-Mobile2970200 
NetherlandT-Mobile2041611 
NetherlandReserve5300134 
NetherlandVodafone2040438 
New ZelandEconet5302834 
New ZelandNzcomunic5302434 
New ZelandTelecom5300534 
New ZelandTeltracle5300434 
New ZelandVodafone53001345300166
New ZelandWoosh5300334 
NorwayNetcom2420211 
NorwayTelenor2420111 
NorwayTele22400768 
PeruClaro7161011 
PeruTIM7161011 
PhilipineGB5150220 
PhilipineSM5150303 
PhilipineSun5150509 
PhilipineGlobe5150211 
PolandEra2600211 
PolandOrange26003112600300
PolandT-Mobile2600200 
PortugalOptimus2680311 
PortugalVodafone2680111 
PortugalTMN2680611 
RomaniaVodafone2260107 
RomaniaOrange2261007 
RomaniaCosmote2260307 
RomaniaZAPP2260407 
RussianBeeline282502834 
RussianBeeline992509934 
RussianMegafon2500234 
RussianMTS102501034 
RussianTelecom2509334 
SaudiArabiaEAE4200734 
SaudiArabiaMobily4200334 
SaudiArabiaSTC4200134 
SaudiArabiaZainSA4200434 
SlovakiaT-Mobile 22310411 
SlovakiaEurotel 22310234 
SlovakiaOrange2310134 
SlovakiaOrange UMT2310534 
SlovakiaOrange UMT22311534 
SlovakiaTeleficO22310634 
SlovakiaVodacom6550134 
SloveniaSi-Mobile2934001 
SpainMovistar21407112140785
SpainOrange2140333 
SpainVodafone21401982140130
SpainYoigo2140401 
Sweden324002002400232
SwedenTelia2400111 
SwedenTele224007002400782
SwedenTelia24001002400111
SwedenTelenor2400885 
SwitzerlandSwisscom2280167 
SwitzerlandOrange22803112280300
SwitzerlandSunrise2280200 
SwitzerlandSwiscom2280111 
SwitzerlandSunrise22802112280167
SwitzerlandSwiscom (unoffical)2280121 
TaiwanChungwa4669234 
TurkeyTurcell2860134 
TurkeyVodafone2860211 
TurkeyVodafone2862034 
UAEDU4240334 
UAEETisal4240234 
UK323420912342073
UKO22341091 
UKOrange/T-Mobile23433202343091
UKVodafone 22341590 
UKO2 – 22340211 
UKOrange332343334 
UKT-Mobile/Orange23430912343302
UKVectone2340100 
UruguayCTimov7481011 
UruguayMovistar7480711 
USAATT3104101 
USAVerizon2040400 
USASprint(CDMA)31601013160100
USACable&Wireless Lime3461401 
USASprint iPhone53101200 
USACricket2040400 
USAVirgin iPhone531012003160101
USAT-Mobile iPhone53102605 
USATracfone / StraighTalk2620125 
USAT-Mobile3102620 
VenezuelaMovistar7340486 
VenezuelaDigitel73401007340200
VenezuelaMovilnet7340600 
VenezuelaTelefonica7340400 

Müşteri Yorumları

  • TÜRKİYE ve DÜNYADA BİR İLK!
    YENİ NESİL GEVEY;
    %100 YERLİ %100 TÜRKÇE %100 GARANTİLİ
    1/2/3 YIL İADE / DEĞİŞİM / GÜNCELLEME GARANTİLİDİR!
    KURULUM YOK, MENÜ YOK, SEÇİM YOK, TAK ÇALIŞTIR, 10 SANİYEDE ŞEBEKENİZ GELİR!
    YENİ NESİL GEVEY’lerimizde artık kurulum derdi, seçim derdi, yanlış işlem yaptım derdi yok. TAK ve ÇALIŞTIR!
    GEVEY’de BAMBAŞKA BİR DÖNEM BAŞLIYOR!
    SİM KİLİTLİ iPHONE KALMASIN!

    HEMEN ALIN   |  VİDEO ▷  |   DETAYLI BİLGİ